تاریخچه شرکت 

 

شرکت بهآب تبریز از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه عملیات حرارتی فولاد و چدن و مشاوره در انتخاب تکنولوژی تولید قطعات صنعتی  به صورت صنفی آغاز نمود و در مورخه 1380/10/23 جهت رسمیت بخشیدن به فعالیت ها و اعتبار خود اقدام به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای استان آذربایجان شرقی به شماره ثبت 12442 نمود . این شرکت همچنین دارای پروانه بهره برداری به شماره 37498/105 از وزارت صنایع و معادن می باشد . با توجه به موقعیت مکانی نزدیک به کارخانجات و مراکز صنعتی استان به خصوص شرکت تراکتور سازی ، شهرک صنعتی شهید رجائی و کارخانجات منطقه صنعتی غرب تبریز یکی از فعالترین و احدهای صنعتی و تخصصی و تکمیل کننده پروسه تولید قطعات صنعتی ، خودرو و کشاوزی می باشد . همچنین این شرکت با داشتن افراد متخصص و آموزش دیده توانسته موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2000 برای اولین بار در شمالغرب کشور گردید و با داشتن تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط توانسته کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین نماید .

 

از جمله مزیتهای این شرکت تحت کنترل بودن تمامی پروسه ها تحت نرم افزار شبکه ای این شرکت می باشد ، کنترل تمامی کوره ها بوسیله دماسنجهای حساس و NC بوده و کوره ها به نحوی طراحی شده اند که قابلیت انعطاف پذیری بالایی در مقابل همه عملیاتها (نرمالیزاسیون-آنیلینگ-تنشگیری-سختکاری و تمپرینگ-سمانتاسیون و...) را دارا می باشد که یکی از مهمترین برتریهای این شرکت به شمار می آید ، این شرکت در سال 88 جهت تکمیل پروسه عملیاتی خود دستگاه شات بلاست خود را راه اندازی کرده تا کیفیت ظاهری قطعات نهائی را نیز تضمین نماید و بدین گونه توانسته خواست مشتریان را تا حد امکان به نحو احسن بر آورده سازد . امید است این شرکت بتواند گامهای بزرگی را با همکاری شرکتهای فعال و قطعه سازان در زمینه های مرتبط برداشته و به مسیر تعالی خود ادامه دهد .

 

 

 


 

مدیران شرکت

 

                                                                                                                                    

                                                                                              ستاره ادریسی تبریز

                                                                                                                             رئیس هیات مدیره

 

 

                                                                                                                                                                                

                                                بهراد فرشاد                                                                                 امیر فتحی شایان

                                                                   مدیر عامل                                                                                                               مدیر کارگاه